Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

17 września w szkole podstawowej w Obierwi odbyły się wybory na przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2025/2026. Kandydaci do SU zaprezentowali swoją kandydaturę przed całą społecznością szkolną. Następnie uczniowie oraz nauczyciele oddali głosy na swojego faworyta.
Wyniki głosowania :
Przewodnicząca SU: Katarzyna Mroczkowska,kl. VIII
Zastępca przewodniczącej: Zofia Szczepanek, kl, IV
Sekretarz: Hanna Sobiech, kl.VI
Skarbnik: Gabriela Mizerek, kl.VIII
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są: p. Katarzyna Jaworska oraz p. Edyta Dzbeńska
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2025/2026.
(E.D.)

Galeria zdjęć

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Wybory do Samorządu Uczniowskiego1 Wybory do Samorządu Uczniowskiego2 Wybory do Samorządu Uczniowskiego3 Wybory do Samorządu Uczniowskiego4 Wybory do Samorządu Uczniowskiego5 Wybory do Samorządu Uczniowskiego6 Wybory do Samorządu Uczniowskiego7 Wybory do Samorządu Uczniowskiego8 Wybory do Samorządu Uczniowskiego9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności