Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Dzień Życzliwości

Ocena 0/5

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to bardzo dobry dzień, żeby przypomnieć uczniom, co to jest empatia i szacunek. Na uczniów czekały karteczki z miłym słowem rozwieszone na drzwiach, a także stacje zadaniowe, które wywołały wiele pozytywnych emocji. Do zabawy włączyli się zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie  
(K.J.)

Galeria zdjęć

Dzień Życzliwości4 Dzień Życzliwości5 Dzień Życzliwości6 Dzień Życzliwości7 Dzień Życzliwości Dzień Życzliwości1 Dzień Życzliwości2 Dzień Życzliwości3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności