Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Muzyczna podróż dookoła świata

Ocena 0/5

W dniu 29 września uczniowie klas 4-6 pojechali w "Muzyczną podróż dookoła świata" razem z zespołem De-eM i grupą teatralną Niewidzialni w Ostrołęckim Centrum Kultury. Największym fanem tańca współczesnego okazał się Fabian, najbardziej ekspresyjnie reagował na wszystkie rodzaje tańca prezentowane na scenie. Spektakl zebrał wielkie owacje, widownia była zachwycona perfekcją i bogactwem stylów zaprezentowanych przez dziewczęta z zespołu. Po artystycznych doznaniach przyszedł czas na posiłek i powrót do domu. (A. Sz.)

Galeria zdjęć

OCK OCK1 OCK2 OCK3 OCK4 OCK5 OCK6 OCK7 OCK8 OCK9 OCK10 OCK11 OCK12 OCK13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności