Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Ocena 0/5

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.
Tegoroczne Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono 10 listopada. Wzięliśmy udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki ,,Szkoła do hymnu”, podczas której o godzinie 11:11 wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły zaśpiewali hymn narodowy.
Specjalnie na tę okazję został przygotowany program artystyczny, który był dla uczniów lekcją patriotyzmu i przywiązania do swojej Ojczyzny.
Przedstawienie „Dzieci z Wrześni” miało na celu rozwijanie wśród wychowanków szacunku do języka ojczystego i poczucia przynależności narodowej.
Widzowie nie kryli emocji, a młodzi artyści – prowadzeni przez swoich nauczycieli - bez wątpienia znów stanęli na wysokości zadania.

Galeria zdjęć

DSC06941 DSC06944 DSC06946 DSC06952 DSC06953 DSC06964 DSC06967 DSC06977 DSC06985 DSC07002 DSC07073 DSC07130 DSC07151
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności