Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Pasowanie na Czytelnika

Ocena 0/5

W Bibliotece w Obierwi odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na Czytelnika'' uczniów klasy pierwszej SP w Obierwi.   
Uczniowie złożyli przysięgę, że będą kochać książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.  
Każdy uczeń otrzymał dyplom oraz upominkową książkę.  
Gratulujemy i życzymy wielu czytelniczych przygód.  

Galeria zdjęć

pasowanie-na-czytelnika Pasowanie na Czytelnika
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności