Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Pożegnanie lata

Ocena 0/5

„Żegnaj lato na rok…”
Tymi słowami, w słoneczne czwartkowe przedpołudnie 19 września, dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi pani Anna Filochowska rozpoczęła szkolny minipiknik, żegnając lato. Zapewniła wszystkich uczniów, że lato i wakacje powrócą „wielkimi krokami” za rok.
Na przyszkolnym placu pojawiły się wszystkie klasy i zaczęła sie zabawa z piosenką i tańcami przygotowanymi przez przedszkolaków z grupy “Sówki” pod czujnym okiem wychowawczyni Anny Salamuchy.
Każdy mógł się ,,powylegiwać,,   na zielonej trawce albo poruszać się w rytm muzyki puszczanej z głośnika.
Dzieci mogły też zjeść kiełbaskę z grilla, gofry oraz wypić orzeźwiającą lemoniadę. Te pyszności przygotowało KGW “Swojskie Babki” oraz Sołectwo Obierwia, za co składamy wielkie podziękowania. Na zakończenie pikniku wszystkie dzieci dostały od nich również słodkie upominki  
Lato, do zobaczenia za rok….
(K.D.)

Galeria zdjęć

Pożegnanie lata1 Pożegnanie lata2 Pożegnanie lata3 Pożegnanie lata4 Pożegnanie lata5 Pożegnanie lata6 Pożegnanie lata7 Pożegnanie lata8 Pożegnanie lata9 Pożegnanie lata10 Pożegnanie lata11 Pożegnanie lata12 Pożegnanie lata13 Pożegnanie lata14 Pożegnanie lata15 Pożegnanie lata16 Pożegnanie lata17 Pożegnanie lata18 Pożegnanie lata19 Pożegnanie lata20
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności