Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

18 września 2024 r. w Szkole Podstawowej w Obierwi odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na stanowisko przewodniczącego SU kandydowali uczniowie z klas IV, V, VII i VIII. Każdy z kandydatów wykonał plakat wyborczy oraz zaprezentował swoje pomysły podczas krótkiego wystąpienia. Na kandydatów głosowała cała społeczność szkolna.
Przewodniczącym SU został Szymon Bakuła z kl. VIII, zastępcą przewodniczącego - Zofia Święcka z kl. IV, a Sekretarzem - Gabriela Mizerek z kl. VII.
Nowo wybranemu samorządowi życzymy udanej i owocnej współpracy, zarówno ze sobą, jak i z całą społecznością szkoły.
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: pani Katarzyna Jaworska i pani Edyta Dzbeńska.

Galeria zdjęć

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Wybory do Samorządu Uczniowskiego1 Wybory do Samorządu Uczniowskiego2 Wybory do Samorządu Uczniowskiego3 Wybory do Samorządu Uczniowskiego4 Wybory do Samorządu Uczniowskiego5 Wybory do Samorządu Uczniowskiego6 Wybory do Samorządu Uczniowskiego7 Wybory do Samorządu Uczniowskiego8 Wybory do Samorządu Uczniowskiego9 Wybory do Samorządu Uczniowskiego10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności