Logo Szkoły Podstawowej w Obierwi

Wycieczka do Ostrołęki oddziałów przedszkolnych i klas I-III

Ocena 0/5

 7 listopada 2023 r. uczniowie klas I - III oraz przedszkolaki z grupy Mądre Sówki wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Ostrołęki. Pierwszym punktem programu było Muzeum Kultury Kurpiowskiej, w którym dzieci wzięły udział w lekcji wycinanki kurpiowskiej. Mogły również podziwiać zgromadzone eksponaty muzealne, a wiedzę na ich temat przybliżył im pracownik muzeum. Ostatnim punktem wycieczki było Ostrołęckie Centrum Kultury, gdzie dzieci obejrzały Spektakl pt. "Noniek" w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Przeżycia i emocje, które towarzyszyły dzieciom podczas wycieczki na pewno wpłyną na trwałość zdobytej wiedzy i pogłębienie edukacji regionalnej.

Galeria zdjęć

397544799_846040407311288_6527963125073905901_n 397545498_846041117311217_6066617051972429677_n 397551673_846040227311306_6380821476974202739_n 397553936_846041220644540_1015311494190895277_n 397554549_846041100644552_4804532765562043941_n 397557496_846040920644570_7458898194667537189_n 397572099_846040393977956_6936802019046255146_n 397579686_846040133977982_1225394909698797277_n 397588544_846039690644693_4642069501578597276_n 400157885_846039573978038_1273837972419550418_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności